Xerox 013R00663 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 013R00663
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 865.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 013R00663
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 865.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Colour C60/C70, Colour 550/560/570, PrimeLink C9065/C9070 Printer |
| Głębokość opakowania | 515 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,27 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 517mm |
| Długość | 161mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z skórą i oczami.
• Zużyte bębny przekazywać do punktów zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Nie wdychać pyłu lub szczątków.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
NL-5800 Venray
Netherlands
EHS-Europe@xerox.com