Zestaw akumulatorków AA VARTA Ready2Use 5716101404 (2600mAh ; Ni-MH)
Symbol: 5716101404
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5716101404
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 68.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 30 g |
| Średnica | 1,45 cm |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Liczba baterii włączone | 4 szt. |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rodzaj baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rozmiar baterii | AA |
| Ilość | 1 |
| Bateria cylindryczna | AA |
| Kształt | Cylidner |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |