Zestaw akumulatorków AA VARTA Ready2Use HR6 (AA) (2100mAh ; Ni-MH)
Symbol: HR6 (AA)
Dostępność: Średnia dostępność 47 szt.
Cena: 46.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HR6 (AA)
Dostępność: Średnia dostępność 47 szt.
Cena: 46.00
| Specyfikacja | |
| Średnica | 1,45 cm |
| Waga produktu | 29 g |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Liczba baterii włączone | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 2100 mAh |
| Kolor produktu | Zielony |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 120mm |