Zestaw akumulatorków AAA VARTA Ready2Use 56703101404 (800mAh ; Ni-MH)
Symbol: 56703101404
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 43.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 56703101404
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 43.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Średnica | 1,05 cm |
| Waga produktu | 12 g |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Liczba baterii włączone | 4 szt. |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Rodzaj baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 120mm |