Activejet ACC-526CN Tusz (zamiennik Canon CLI-526C; Supreme; 10 ml; niebieski)
Symbol: ACC-526CN
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-526CN
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 10 ml |
| Kod OEM | Canon CLI-526C |
| Zastępuje | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: MG5150, MG5250, MG5350, MG6150, MG6250, MG8150, MG8250, iP4850, iP4950, MX885, IX6550, IX6650. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-526C |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Klasa | A+ |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Nie wylewać do kanalizacji. |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |