Activejet ATM-216MN Toner (zamiennik Konica Minolta TN216M; Supreme; 26000 stron; czerwony)
Symbol: ATM-216MN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 283.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-216MN
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 283.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Dodatkowe informacje | Tusz w 100% nowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kod OEM | Konica Minolta TN216M |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C220, C280, C360. Develop Ineo: +220, +280, +360. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie wdychać pyłu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.