Aktówka Rivacase 8135 39,6 cm (15.6") Czarny
Symbol: 36459
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 36459
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy, Bryzgoszczelny |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Ilość | 1 |
| Waga produktu | 795 g |
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 405 x 285 x 45 mm |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 320mm |