Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51055
Symbol: 51055
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51055
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 242.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Maksymalna wielkość ekranu | 54,6 cm (21.5") |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Kolor filtra | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Rozmiar ekranu (wysokość x szerokość) | 476,6 x 268 mm |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 343mm |
| Wysokość | 12mm |
NTEC sp. z o.o.
ul. Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
sales@ntec.pl