Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51057
Symbol: 51057
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 260.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51057
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 260.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antyrefleksyjny |
| Format obrazu | 16:9 |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Wysokość produktu | 286,4 mm |
| Szerokość produktu | 509,2 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 5mm |
NTEC sp. z o.o.
ul. Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
sales@ntec.pl