Filtr wkład DAFI Unimax Mg+ 1szt.
Symbol: POZ00020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 28.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: POZ00020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 28.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny z | Dafi Unimax |
| Żywotność filtra | 150 l |
| Ilość | 1 |
| Typ filtra | Carbon |
| Kompatybilność z marką | Dafi |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Filtr do wody |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie używać, jeśli filtr jest uszkodzony.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Wymieniać filtr zgodnie z instrukcją obsługi.