Filtr wkład Dafi Classic 2szt. (box)
Symbol: POZ03233
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: POZ03233
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 35.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Dafi |
| Żywotność filtra | 150 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość | 2 |
| Typ filtra | Carbon |
| Typ produktu | Filtr do wody |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 135mm |