GEMBIRD STOJAK BIURKOWY NA DWA MONITORY (REGULOWANY) 13"-32", DO 8 KG
Symbol: MS-D2ST-02
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 124.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-D2ST-02
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 124.00
| Specyfikacja | |
| Orientacja | Krajobraz |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 4,56 kg |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 110mm |