Gofrownica ADLER AD 3087
Symbol: AD 3087
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 3087
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Kształt wafla | Prostokąt |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Timer | Tak |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz (ładowarka) | Tak |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Moc nominalna | 1500 W |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Długość przewodu | 0,70 m |
| Rozmiar gofrów | 2 x (9 x 17 cm) |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 330mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Nie dotykać gorących powierzchni.
• Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego.