Gofrownica CAMRY CR 3025 (1150W; kolor czarny)
Symbol: CR 3025
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 178.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CR 3025
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 178.00
| Specyfikacja | |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Diody LED | Zasilanie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Zdjemowalne talerze | Nie |
| Kształt wafla | Kwadrat |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Termostat | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 1500 W |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 370mm |
• Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego.
• Chronić przed dziećmi.
• Nie dotykać gorących powierzchni.