Suszarka PHILIPS Essential BHD003/00
Symbol: BHD003/00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 74.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BHD003/00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 74.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Nie |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Silnik | DC |
| Ilość ustawień ciepła | 1 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 220mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.