Suszarka do włosów ADLER AD 2267
Symbol: AD 2267
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 91.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2267
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 91.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Guma |
| Długość przewodu | 1,72 m |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 2500 W |
| Moc | 2100 W |
| Wysokość po złożeniu | 15 cm |
| Głębokość po złożeniu | 20 cm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość po złożeniu | 7 cm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość prędkości | 2 |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 304mm |