Suszarka do włosów ADLER AD 2279b niebieska
Symbol: AD 2279b
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 89.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2279b
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 89.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Moc nominalna | 1600 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Waga produktu | 438 g |
| Długość przewodu zasilającego | 1,8 m |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Liczba nasadek | 1 |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 140mm |