Toner Activejet ATM-324CN (zamiennik Konica Minolta TN324C; Supreme; 26000 stron; niebieski)
Symbol: ATM-324CN
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 311.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-324CN
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 311.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Kod OEM | Konica Minolta TN324C |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26000 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C258, C308, C368. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |