Toner Activejet ATM-328CN (zamiennik Konica Minolta TN328C; Supreme; 28000 stron; błękitny)
Symbol: ATM-328CN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 339.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-328CN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 339.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 28000 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub C250i, C300i, C360i, c7130i |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 90mm |