Toner do drukarek Konica Minolta TN-629K TN629K (AD3H150)
Symbol: AD3H150
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 373.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD3H150
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 373.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 665mm |
| Wysokość | 95mm |