Tusz ACTIS KC-550Bk (zamiennik Canon PGI-550BK; Standard; 23 ml; czarny)
Symbol: KC-550Bk
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 22.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KC-550Bk
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 22.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 300 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | PGI-550Bk |
| Zastępuje | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 23 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: IP7250, MG5450, MG6350. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Standard |
| Klasa | A |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 40mm |