Tusz ACTIS KH-655MR (zamiennik HP 655 CZ111AE; Standard; 12 ml; czerwony)
Symbol: KH-655MR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-655MR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Zastępuje | HP 655 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | CZ111AE |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | HP |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Kompatybilność | HP Deskjet Ink Advantage: 3525, 4615, 4625, 5525, 6525. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Klasa | A |
| Wersja | Standard |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 110mm |