Tusz ACTIS KH-655YR (zamiennik HP 655 CZ112AE; Standard; 12 ml; żółty)
Symbol: KH-655YR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-655YR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 32.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kod OEM | CZ112AE |
| Zastępuje | HP 655 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Deskjet Ink Advantage: 3525, 4615, 4625, 5525, 6525. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A |
| Wersja | Standard |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 135mm |