Tusz Activejet ACC-521BN (zamiennik Canon CLI-521Bk; Supreme; 10 ml; czarny)
Symbol: ACC-521BN
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-521BN
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 10 ml |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Kod OEM | Canon CLI-521Bk |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: iP3600, iP3680, iP4600, iP4680, iP4700, iP4760, MP540, MP545, MP550, MP558, MP560, MP568, MP620, MP628, MP630, MP638, MP640, MP648, MP980, MP988, MP990, MP996, MX860, MX868. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A+ |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-521Bk |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 60mm |