Waga precyzyjna Adler AD 3161 (kolor biały)
Symbol: AD 3161
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 51.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 3161
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 51.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 0,5 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Dokładność | 0,1 g |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana. |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 110mm |