Wkład BRITA P 1000
Symbol: P 1000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P 1000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brita |
| Model | Kartridż |
| Obsługiwane produkty | Neo 3, Neo 1. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie używać, jeśli filtr jest uszkodzony. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Wymieniać filtr zgodnie z instrukcją obsługi. |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 268mm |