GEMBIRD STOJAK POD TV (OBROTOWY), 23" - 55"
Symbol: TVS-D55S-01
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 136.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TVS-D55S-01
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 136.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wysokość produktu | 609 mm |
| Głębokość (max.) | 22,2 cm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 300mm |