Suszarka do włosów Blaupunkt HDD301RO (1200W; kolor biały)
Symbol: HDD301RO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDD301RO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.