Tusz Activejet AH-GT52C (zamiennik HP GT52C M0H54AE; Supreme; 70 ml; niebieski)
Symbol: AH-GT52C
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-GT52C
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 25.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Zastępuje | HP GT-52C |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Kod OEM | GT-52C M0H54AE |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 70 ml |
| Kompatybilność | HP DeskJet: GT 5810, GT 5820. HP Ink Tank: 110, 115, 116, 118, 310, 315, 316, 318, 319, 410, 411, 415, 416, 418, 419, 519. HP Ink Tank Wireless: 415, 419, HP Smart Tank: 750. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Supreme |
| Funkcje techniczne | Hologram; Ink Tank |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |